תפריט סגור

קורס אנגלית אונליין לאנשי עסקים

קורס אנגלית אונליין

ישנם אנשי עסקים שלעולם לא יצטרכו להשתמש הרבה בשפה האנגלית. מי שמתעסק רק בעסקים מקומיים, כאן בישראל הקטנה, ולא רוצה לגדול ולהתפתח לעסקים בינלאומיים בשום צורה ואופן, יכול להימנע מקורס אנגלית אונליין. אחרת, זה הזמן להירשם לקורס, ולזנק קדימה לעבר שיפור מיומנות השפה העסקית הבינלאומית שלכם.

קורס אנגלית אונליין מאפשר יתרונות שונים לכל סוגי הקהלים, אך בעיקר לקהל העסקי. בין אם אתם אנשי עסקים, יבואנים, יצואנים, או עובדים במשרות בכירות בחברות הדורשות תקשורת עם חברות בינלאומיות אחרות ועובדים ברחבי העולם, הרי שקורסי האנגלית העסקית נועדו במיוחד בשבילכם, ויאפשרו לכם לראות שיפור מיידי ביכולות שלכם, ומשם שיפור בהצלחה העסקית שלכם.

סילבוס קורס אנגלית אונליין

אנגלית זו שפה עשירה, אפילו עשירה מאוד, אבל היכולת להתמקד ולדייק את התוכן החיוני לכם מאפשרת לכם ליהנות מהתאמה אישית של קורס האנגלית. למידה אונליין מאפשרת אפילו עוד יותר גמישות והתאמה, עם יכולת למידה מרחוק, בשעות שונות ומשונות, ואפילו אם אתם נמצאים מחוץ לישראל באזורי זמן אחרים.

בקורס אנגלית אונליין תלמדו:

  1. שיפור כללי באוצר המילים החיוני לתחום שלכם
  2. יכולת ניהול שיחה – שיחת חולין או שיחות עסקיות
  3. שיפור יכולות מו"מ – השפה היא הכול, והמו"מ משתפר כשהשליטה בשפה משתפרת
  4. הצגת הארגון או העסק – בין אם אתם איש עסקים פרטי או מייצגים חברה, חשוב להציג את עצמכם נכון
  5. כתיבה – בעולם שנשען על אימיילים והודעות וואטסאפ, חשוב שתהיה לכם את היכולת להתבטא בכתב בצורה נכונה ורהוטה גם בשפה האנגלית

שעורים דינאמיים באנגלית עסקית

מעבר לסילבוס העשיר, שאת חלקו פרטנו לעיל, הרי שקורסים מקוונים באנגלית מאפשרים מגוון יתרונות שקורס פרונטאלי לא מאפשר. אחד מהם, שכבר ציינו, היא יכולת התאמת הזמנים בצורה גמישה הרבה יותר, ואפילו מעבר לשעות ה"נורמטיביות" שהרי רבים מהתלמידים נמצאים בחו"ל.

הגמישות של הזמן מאפשרת לכם, בין היתר, לקחת שיעור יום לפני פגישה חשובה או לפני אימייל חשוב, וממש להתאים את השיעור לצורך העסקי הרלוונטי. קורס אנגלית אונליין חוסך לכם זמני נסיעות ומפגשים פרונטאליים ארוכים, ומאפשר גמישות בכל הרמות.