תפריט סגור

המלצות על לימודי המשך ותעודה

סיימתם ללמוד לאחרונה תואר ומתחשק לכם להמשיך ולהתמקצע בתחום שקשור בצורה כזו או אחרת למה שלמדתם? הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים בהסבת מקצוע? מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית הוא אחד המקומות בהם תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולים מרתקים ומעניינים ללימודי המשך ותעודה, בתחומים רבים. 

מטרתם של לימודי ההמשך במוסדות האקדמאיים היא לאפשר מסגרת למי שמעוניין לעשות הסבה לתעודות שונות בתחום ממנו הוא מגיע, לרכוש מקצוע בתחומים טכנולוגיים, להשלים לימודים לתואר או ללמוד לתעודה. בשנים האחרונות, החלו רבים להכיר ביתרונות של מסגרת לימודית זו (לעתים על פני תואר), ולפנות לאפשרות הנפלאה הזו שמציעה ידע מקצועי בזמן קצר. 

אילו מסלולים מציע מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית

מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית מזמין את כל המבקש להצטרף למסלולים בתחומים מגוונים, לדוגמא:

  • אחים ואחיות וטרינריים – אם תמיד חלמתם לעבוד עם בעלי חיים, זה המסלול עבורכם! בואו ללמוד לנהל מרפאה וטרינרית וכיצד להעניק טיפול לבעלי החיים שיגיעו אליכם. האחים והאחיות הוטרינריים לוקחים חלק פעיל בניהול המרפאה ומסייעים לוטרינרים לאבחן ולטפל במחלות ופציעות של בעלי חיים, מתן תרופות, סיוע בכירורגיה ועוד.
  • טיפול בהפרעות אכילה – נושא הפרעות האכילה נמצא בעלייה מתמדת ובעיקר בשנים האחרונות. איך מטפלים בהן? איך מזהים קיומה של הפרעת אכילה בקרב בני נוער, ילדים ומבוגרים? זו ההזדמנות ללמוד כיצד ללוות ולסייע לסובלים מהפרעות אלו, וכמובן – להציל חיים במקרים מסוימים. 
  • טיפול בעזרת בעלי חיים – לא בכדי נאמר שהם החברים הכי טובים שלנו ושעלינו לכבד אותם. רגישותם של בעלי החיים הופכת אותם לחלק אינטגרלי בטיפול באוכלוסיות שונות, כשלעתים מדובר בטיפול האפשרי היחיד עבור אותה אוכלוסיה ו\או אדם. בואו ללמוד איך יוצרים קשרים בין בני אדם ובעלי חיים, והופכים את הקשרים הללו לטיפול שמסייע לשני הצדדים. 

וזה לא הכל!

אלו רק דוגמאות לכמה מהמסלולים שמציע מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית לכל אדם המבקש לרכוש מקצוע חדש. בנוסף, קיימים מסלולים כגון פיתוח משאבים, הכשרת מנהלים למערכי דיור לגיל השלישי, מורשים לנגישות השירות, תכניות מתקדמות לבוגרי פסיכותרפיה ועוד.