תפריט סגור

לימודי נדל"ן – כל מה שצריך לדעת

רבים מחפשים עבודה נוספת בזמן הלימודים. במקום להסתפק במלצרות או בעבודת מכירות טלפוניות, אתם יכולים להתקדם ליצירה של קריירה מתגמלת בעולם הנדל"ן. במאמר זה תגלו את כל היתרונות של עולם הנדל"ן ומדוע לא כדאי לפסוח עליו.

לומדים הכול במהירות

תואר הנדסאי הוא תואר ארוך, ובמהלכו אתם יכולים לקחת מספר קורסים וללמוד כיצד לתווך דירות. לאחר מבחן קצר תקבלו את התעודה שתאפשר לכם לעזור לקונים, למוכרים ולשוכרי דירות.

מה תלמדו במהלך השיעורים? לא מעט נושאים. לימודי נדל"ן כוללים בתוכם דיני חוזים, עקרונות של ביצוע משא ומתן (כישורים חשובים לחיים בכלל). בנוסף, כמובן שתלמדו את כל החוקים הנוגעים למכירה ולהשכרת של דירות, אתיקה מקצועית וטכניקות לשיווק הדירה.

מיד לאחר מכן, תוכלו להשתלב במשרד תיווך שנמצא באזור המגורים שלכם ולהתחיל לעבוד. מתי עובדים? זהו יתרון חשוב נוסף שעליו נרחיב מיד.

גמישות מלאה בעבודה

שעות העבודה כמתווך אינן דומות לשום מקצוע אחר. אתם יכולים להתחיל לראות דירות בבקרים, ולסיים לעבוד בשעות הערב. יש אנשים שעובדים 12 שעות בעוד מתווכים אחרים מסתפקים בשלוש שעות ביום. כמובן, שככל שתקדישו יותר זמן לראות נכסים, להחתים על בלעדיות, ולהראות אותם לקונים פוטנציאליים תרוויחו יותר. מדוע?

משום שהשכר שלכם תלוי בעמלות שתרוויחו מהמכירה. אתם יכולים בחודש אחד לעשות עשרות אלפי שקלים אם אתם חרוצים ובונים מוניטין.

צילום: canva pro

לומדים גם להשקיע בעצמכם

דמיינו את התסריט הבא. עבדתם עשר שנים ועשיתם עשרות אלפי שקלים בחודש. כעת, יש לכם הון עצמי גבוה לדירה משלכם.

בנוסף, יש לכם גישה לדילים הטובים ביותר בשוק הנדל"ן ואתם יודעים לחשב תשואה על הנכס, להשכירו ואפילו לשפץ ולמכור ברווח.

כל הידע הזה שצברתם עם השנים הופך לישים, ואתם יכולים לנצל אותו כדי להרוויח הון. אין זה משנים אם אתם בני עשרים ושבע או שישים. עולם הנדל"ן מעולם לא מסנן אתכם לפי גיל, אלא לפי הפעילות והאנרגיה שאתם מקדישים לתחום.

מתי אפשר להתחיל?

את העולם של הנדל"ן אתם יכולים להכיר כבר היום. פנו לבתי הספר המובילים בעולם זה, וגלו איך במספר שעורים מצומצם ותרגול אתם יכולים להתחיל לעבוד במקצוע.

אם יש לכם משרה מסודרת אחרת, תוכלו לשלב את הנדל"ן לפני ואחרי העבודה. לראות נכסים ביום שישי וביום ראשון לחזור חזרה למשרד שלכם.

זהו תחום שבו אין לכם בוס על הראש, רק לקוחות משלמים.

איך יודעים כמה ארוויח?

פה, לסיכום, חשוב לציין כי אינכם יכולים לדעת מראש כמה תרוויחו בכל חודש. יהיו חודשים טובים יותר וטובים פחות. עליכם גם לבנות מוניטין ולדאוג לפרסום של הנכסים. תוכלו ליצור לכם נישה מיוחדת כמו נכסי יוקרה או נכסים שמיועדים להשכרה ב-Airbnb. עם מספר עקרונות שיווקיים פשוטים תוכלו לשווק נכסים אלה, ולהתחיל להרוויח.

זכרו – ככל שתתמקצעו יותר בעולם הנדל"ן, כך ההכנסה שלכם תהיה גבוהה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *