תפריט סגור

למי מתאים קורס מודיעין עסקי?

קורס מודיעין עסקי

עולם העסקים במאה ה-21 הוא עולם דינמי, מרתק וגם תחרותי להפליא. במציאות שכזו אין פלא שיש לא מעט גורמים שמתנהלים גם בניגוד לחוק – ולכן הצורך באנשי מקצוע שיאתרו כל פעילות עוינת במהירות וכך ינטרלו את המוקשים האפשריים נמצא במגמת עלייה מתמדת. בוגרי קורס מודיעין עסקי אמונים גם על מתן מידע יקר ערך לחברות וארגונים במצבים שונים, ובסך הכל התרומה שלהם עצומה, וכך גם פוטנציאל ההשתכרות.

מהם תנאי הקבלה של קורס מודיעין עסקי?

קורס מודיעין עסקי איכותי מציב באופן טבעי מספר דרישות בפני כל מי שמעוניין או מעוניינת לרכוש את היכולות החיוניות. כך למשל אחד מתנאי הקבלה לקורס מודיעין הוא יכולת הבעה גבוהה, הן בכתב והן בעל-פה. דרישה נוספת היא אנגלית ברמה סבירה ומעלה, הן בכתיבה והן בקריאה. בריאות תקינה, כושר גופני סביר ומעלה ויכולת תקשורת בין-אישית טובות הם עוד מרכיבים נדרשים, וכמו כן נבחן העבר הפלילי של כל מועמד ומועמדת – שכן חוקרים עסקיים חייבים כמובן להיות נקיים מכל רבב.

מהם נושאי הלימוד בקורס המודיעין העסקי?

קורסי מודיעין עסקי מקנים מיומנויות הכרחיות לאיסוף מידע בשלל דרכים, וכן יכולות ניתוח המידע הנאסף והפקת תובנות משמעותיות ממנו. כדאי לקחת בחשבון שאנשי המקצוע בתחום המודיעין העסקי אמורים לספק ללקוחותיהם מידע עדכני, מפורט ורלוונטי למגוון רחב של החלטות. ביניהן: האם להרחיב את היקף הפעילות או להתפרס לתחומים חדשים, האם להתמזג עם חברה אחרת, איתור טכנולוגיות חדשניות, בחינה מספר חלופות לכל החלטה, גיוס עובדים, התנהלות מול ספקים ועוד ועוד.

עוד חשוב להדגיש שכל הפעילות של אנשי המודיעין העסקי מתבצעת כחוק, ולכן אחד הנושאים הנלמדים במסגרת קורס מודיעין עסקי הוא משפט ורגולציה בהקשרים הרלוונטיים.

קהל היעד של הקורס

הקורס מיועד לגברים ולנשים בריאים, בעלי יכולת למידה טובה, סקרנות, חושים חדים וגם נכונות למקצוע פחות שגרתי אבל מרתק להפליא. קורס מודיעין וחקירות שכולל גם פרויקט מעשי מאפשר ליישם את הידע הנרכש וכך לשכלל עוד יותר את היכולות, ובהתאם המועמדים האופטימליים הם מי שיודעים להתמודד עם אתגרים חדשים וגם מחפשים אותם.