תפריט סגור

כל מה שרציתם לדעת על קורס מטיס רחפן

כשהטכנולוגיה מתקדמת גם אנחנו לא רוצים להישאר מאחור ולמעשה רוצים להתקדם ביחד איתה. רחפנים אמנם כבר איתנו מספר שנים אך היום יותר ויותר חובבנים ואנשי מקצוע רבים מעוניינים לעבור קורס מטיס רחפן על מנת להתמקצע, להכיר יותר טוב את החוקים ובכלל את עולם הרחפנים. אספנו עבורכם במאמר זה את כל המידע על הקורסים השונים כדי שיהיה לכם קל יותר לבחור מבניהם. 

סוגי הרחפנים השונים מספקים יכולות שונות כך עוד לפני שבוחרים בקורס הרצוי יש לבחור את הרחפן שמתאים לכם הן מבחינת הצרכים והן מבחינת הרצונות האישיים ומה אתם רוצים להשיג מהצילומים. גם מבחינת התקציב ניתן למצוא מגוון רחב של מחירים ולכן מומלץ לעשות סקירה טרם הרכישה כדי להבין מה העלויות ומה אתם מקבלים בתמורה, האם זה עומד בדרישות שלכם או שזה מספק לכם צילומים ופונקציות שלאו דווקא אתם צריכים. 

היום ישנם רבים שקונים רחפנים ומשתמשים בהם למטרות הנאה, הם חובבי צילום שהתחביב שלהם הוא צילומי אוויר, ישנם המתפרנסים מזה והם צלמי רחפן מקצועיים שמתעדים אירועים שונים כמו חתונות, מסיבות חוף, הופעות ועוד. אם אתם מצלמים ברחפנים למטרות אישיות בלבד, אינכם זקוקים לרישיון על מנת להטיס את הרחפן, אם אתם עוסקים זאת בצורה מסחרית (גם אם אתם עוסק מורשה ולא איזו חברת ענק) על מנת לשמור על מנת לשמור על החוק וחלילה לא להסתבך עם הרשויות חשוב להחזיק ברישיון להפעלת טיסנים. 

היום גם חובבנים שמצלמים למטרותיהם האישיות מתעניינים בקורסים השונים וזאת על מנת להיות יותר בקיאים בעולם הרחפנים. להכיר את החוקים, לא לחרות מההנחיות המוצרות על פי חוק וכדי להרגיש בטוחים יותר שהם פועלים כשורה. אלו המעוניינים להכניס רחפנים לבית העסק שלהם כמו צלמים, נגשים לקורסים בהתאם לרחפן שהם מתעניינים לרכוש וכך לקבל את הרישיון להפעלתו. 

חברת פריפלייט מעבירה קורסים מקצועיים ואיכותיים למטסי רחפנים. בין אם אתם חובבני צילום ובין אם אתם בעלי חברת צילום מקצועית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על קורס מטיס רחפן שיתאים לכם.